Wakacje pełne słońca

DARŁÓWEK  – urok tej nadmorskiej miejscowości porwał nas i pomału wciągał od dnia przyjazdu. Wspaniały mikroklimat, przepiękne widoki, duża czysta plaża, wszędobylskie mewy  i oczywiście czego nie mogło zabraknąć na wakacjach to słońce rano, słońce w południe  i popołudniu oraz cudowne … zachody słońca, które podziwiałyśmy. Tłumy wczasowiczów, kuszące i wabiące swymi zapachami restauracje i lodziarnie, sklepy,  stragany,  grajkowie umilający czas muzyką, widok statków i woń portu, wszystko to składało się na atmosferę jaka przepasywała nasz wakacyjny wypoczynek.

W tym roku gościł nas Kompleks Wypoczynkowy PIRAMIDA I,  a właściwie Jego Pani Menadżerka, która zadbała o to,  abyśmy czuły się dobrze i wyjątkowo.

Każda z nas razem lub osobno mogła znaleźć coś dla siebie. Co dzień o świcie zabierała nas na godzinny spacer z kijkami,   boso brzegiem morza. Była też wycieczka rowerowa wzdłuż kanału do Darłowa i dalej piękną słoneczną trasą rowerową wzdłuż nadmorskiej linii brzegowej. Mogłyśmy co dzień korzystać z basenu oraz aqua aerobiku. Nie zabrakło kolacji w formie grilla, jak również wieczorku integracyjnego, na którym jak zwykle gościł taniec i wiele innych atrakcji,  które organizowałyśmy sobie same we własnym gronie jak wyjście do parku wodnego z wodą morską czy wizyta w cukierni. Wszystko to zostało pracowicie udokumentowane i można podejrzeć  w naszej galerii.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje miła i profesjonalna obsługa, dobra nowoczesna baza zabiegowa, smaczne jedzenie, cisza, spokój, świetna lokalizacja blisko plaży i centrum miasta sprawiło, że czujemy się dopieszczone i wypoczęte, jak zwykle bawiłyśmy się świetnie łapiąc promienie słońca i wiatr w żagle na później … .

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim,  którzy przyczynili się do tego, że nasz wypoczynek się odbył i sprawił, że jesteśmy silniejsze wobec różnych dolegliwości związanych z chorobą nowotworową.