XI Festiwal Kobiet tuż, tuż…

Jubileusz za nami, a przed nami Święta Bożego Narodzenia, ale wcześniej planujemy udział w Festiwalu Kobiet, który współtworzymy od początku jego istnienia.
Już 10 grudnia w Bogatyńskim Ośrodku Kultury przygotowałyśmy dla Was:

  • warsztaty brafittingu – czyli będzie można porozmawiać z brafiterką z Wałbrzycha, od lat z nami zaprzyjaźnioną Justynką z Brafitteria – Świat Dopasowanego Stanika https://www.facebook.com/idealnystanik. Będzie można oddać swój stary stanik do reCYClingu! W zamian otrzymasz kupon na 20 zł przy zakupie pięknego nowego stanika!
  • kolejna propozycja to warsztaty pn. PŁASZCZ, KTÓRY DODAJE KOBIECOŚCI I UROKU – warsztaty w wykonaniu Anna Maria Frankowska – projektantka mody i technolog odzieży rodzinnej marki KazAnn https://www.facebook.com/KazAnnPL. Zaprezentuje technikę doboru i szycia idealnego płaszcza dla Ciebie, który podkreśli atuty i ukryje mankamenty figury, dostępne będą prezentacje gotowych płaszczy i nakryć głowy, istnieje możliwość zakupu. Hasło warsztatów „Bo piękno na to jest by zachwycało …” C.K. Norwid.
  • kolejna propozycja to tzw. WIETRZENIE SZAF – przedmiotem wietrzenia niech będą eleganckie kreacje (wszak czas zabaw karnawałowych przed nami), których już nie mamy zamiaru ubrać, bądź nam się znudziły. Będzie można je przynieść i wymienić na inne bądź się ich pozbyć (szczegóły regulaminu wkrótce).

A w trakcie Festiwalu Kobiet będzie można nabyć świątecznie przystrojony słoik kruchych ciasteczek.
Więcej o FESTIWALU KOBIET wkrótce.
Poniżej mała galeria zdjęć z z warsztatów zdobienia słoików: